felipe napisał(a):

Do tego mówimy o kibicach z miasta o ludności dwóch dzielnic Krakowa.Ponadto, poza Arisem są tam jeszcze co najmniej 2 dobre ekipy (PAOK, Iraklis).
Czołówka grecka to poziom póki co nieosiągalny dla polskich klubów na każdym polu - zarówno sportowym, jak i kibicowskim. Ale mimo wszystko jest plus - kto jak kto, ale Jaga wstydu (pod względem dopingu) nie przyniesie.
|
Faktycznie, Saloniki to miasto wielkości połowy Krakowa 350 tysięcy mieszkańców (około). I do tego 2 ekipy PAOK i Iraklis. A mimo to Aris prezentuje się naprawdę dobrze (na filmiku). Aż mnie to zaskoczyło.