Birsa napisał(a):

Markus - Lech?! Kogo oni kupili?! Tshabalambe (czyt. Tshibambe), Kiełba i emerytowanego Wichniarka. No dobrze może Kiełb jeszcze by sie nadawał, ale Tshibamba to o mało co nie spuścił Ary do I ligi. Może kilka bramek strzelił, ale powiedzmy sobie szczerze, to nie jest napastnik dla mistrza Polski, który ma zamiar wejść do grupy ligi mistrzów.
Uważasz, że nowe transfery nie przyciągną na stadion Wisły ludzi. Dla samego Żurawskiego może przyjść 1,5 do 2 tys kibiców, a przecież to nie jest jedyny nowy nabytek naszej drużyny.
|
Byłoby bardzo źle gdyby strategia marketingowa Wisły opierała się tylko na osobie Żurawskiego, a polityka kadrowa nie obejmowała nowych, porządnych wzmocnień szczególnie do obrony i ataku. Klub pozyskał bardzo duże pieniądze z transferów, spore kwoty może przynieść też nowy stadion. Tych środków i możliwości nie można zmarnować.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"