Amica niestety nas przebiła finansowo jeśli chodzi o Joela. Może wypali, a może nie ale predyspozycje do strzelania bramek ma chłopak. Ciekawe kogo sprowadzi Beret zamiast niego.
Zapytam się za parę godzin Discopolonistów jak widzą szansę swojego wunderteamu na ten sezon, choć wydaje mi się że znam już odpowiedź
