Skąd ta pewność? Bo Skorża2 czyli Zieliński to lepszy jest? Psim swędem zdobyte mistrzostwo i już z innej planety jesteście? Martw się o swój klub, a o Skorżę niech się martwią Legioniści.
A tak przy okazji ilu trenerów przy stałej karuzeli utrzyma się dłużej niż 3 lata w 1 klubie? Smudzie chyba też się dłużej nie udało.