Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 17.07.2010, 13:34
rospun napisał(a):Wyświetl post
Skorża w Legii to wg. mnie najlepsze, co mogło się przytrafić pozostałym klubom, do których był przymierzany Za to Legia dokonała prawdopodobnie najlepszych transferów w tym okienku, ma zatem szansę pokazać się z dobrej strony. Wtedy klub miłośników pana Macieja dostanie sraczki z zachwytu. A po trzech latach stałego obniżania lotów na ławkę Legii wróci Paweł Janas
Skąd ta pewność? Bo Skorża2 czyli Zieliński to lepszy jest? Psim swędem zdobyte mistrzostwo i już z innej planety jesteście? Martw się o swój klub, a o Skorżę niech się martwią Legioniści.

A tak przy okazji ilu trenerów przy stałej karuzeli utrzyma się dłużej niż 3 lata w 1 klubie? Smudzie chyba też się dłużej nie udało.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując