Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29457
Stary 17.07.2010, 13:13
Bylo juz pisane ze to nie on. Poza tym ta gowniana stronka jest zabroniona na forum.

Dokładnie tak. Za kolejne powoływanie się na "transfermarkt" będą bany!

Piękne słońce, idźcie się poopalać, napić piwa, pooglądać dziewczyny... W każdym razie nie wypisujcie głupot na forum.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 17.07.2010 o godz. 13:39.
Odpowiedz cytuj±c