Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1249
Stary 17.07.2010, 12:31
bologu napisał(a):Wyświetl post
spodenki są białe, chodzi mi raczej o kolor cudownych trzech pasków.. bo chyba białe z czerwonym wyglądają lepiej niż białe z czarnym
Przecież na białych spodenkach są czerwone paski, więc tu też nie rozumiem za bardzo skąd wniosek że czarne?
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując