Wyświetl pojedynczy post
damians
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Stoki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6245
Stary 17.07.2010, 12:00
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_trzy_lata/

Myślę, że to rozsądne posunięcie. W ostatnich rozegranych meczach naprawdę nie odstawał poziomem od Alvareza. Coś mi mówi, że będziemy próbować wariantu z Singlarem na lewej stronie obrony, a Bury będzie "zapchajdziurą" na prawą obronę i pomoc.
Odpowiedz cytując