http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_trzy_lata/
Myślę, że to rozsądne posunięcie. W ostatnich rozegranych meczach naprawdę nie odstawał poziomem od Alvareza. Coś mi mówi, że będziemy próbować wariantu z Singlarem na lewej stronie obrony, a Bury będzie "zapchajdziurą" na prawą obronę i pomoc.