Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3179
Stary 17.07.2010, 12:00
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ocenimy go po całym sezonie. Nie po 2 meczach z ogórkami, ale tak jak się ocenia piłkarza (jego wkład w wyniki zespołu)
30 meczy liga, PP, puchary europejskie. Może być? Wtedy ocenimy jak piszesz "kto wnosi więcej do naszej gry" itd.... Po całym sezonie
Chciałbym żebyśmy mogli tak zrobić i mam nadzieje, że tak będzie. Ale to zależy od jednej rzeczy o której ciągle piszę. O sytuacji w której o tym kto będzie grał zadecyduje jego rzeczywista forma i wtedy będziemy mogli ocenic " kto więcej wnosi do naszej gry" Bo wszystkie argumenty które podałeś na to że Jirsak jest słaby to teoria. Bo gra ktoś inny i było by ok gdyby był faktycznie lepszy, a nie lepiej umocowany w szatni, u trenera, itd. No bo jakie statystyki miał Sobol czy Diaz w zeszłym sezonie Zresztą pal licho statystyki kiedy mieli konkretny mecz Ile ich było w proporcji do dostanych szans
Dlatego niestety podejrzewam, że będziemy sobie mogli po oceniać raczej epizody Tomka i powoli przyzwyczajać się z myślą, że zmarnowaliśmy kupę forsy i niezłego piłkarza. Chyba że faktycznie prawdę mają ci niepoprawni optymiści, którzy wieszczą że nasz klub zmierza do normalności.
Odpowiedz cytując