Tarann napisał(a):

Co do jednego pełna zgoda... szkoda czasu. Mam nadzieję że zdarzy ci się kiedyś, choćby w pracy podjąć rywalizację na podobnych zasadach co Tomkowi, czyli po rywalizujesz o awans np. z synem właściciela 
Zapewniam cię że twój szef też nie będzie chciał strzelać sobie samobója. A tak na poważnie to mam nadzieję że Tomek pokaże w tym sezonie, który z nas ma racje.
|
Na pewno Diaz, Cantoro czy Sobol to "synowie" Cupiała.... ochłoń chłopie, bo argumenty masz mizerne a uparty jesteś jak mało kto. Szkoda czasu na przewalanie tekstów o "męczenniku" Tomasie.
Ma kolejny czyli już 4 sezon żeby pokazać że jest dobrym kopaczem! Niech ****a Jirsak wreszcie wykorzysta szansę!