Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3173
Stary 17.07.2010, 11:28
Tarann napisał(a):Wyświetl post
Co do jednego pełna zgoda... szkoda czasu. Mam nadzieję że zdarzy ci się kiedyś, choćby w pracy podjąć rywalizację na podobnych zasadach co Tomkowi, czyli po rywalizujesz o awans np. z synem właściciela
Zapewniam cię że twój szef też nie będzie chciał strzelać sobie samobója. A tak na poważnie to mam nadzieję że Tomek pokaże w tym sezonie, który z nas ma racje.
Na pewno Diaz, Cantoro czy Sobol to "synowie" Cupiała.... ochłoń chłopie, bo argumenty masz mizerne a uparty jesteś jak mało kto. Szkoda czasu na przewalanie tekstów o "męczenniku" Tomasie.

Ma kolejny czyli już 4 sezon żeby pokazać że jest dobrym kopaczem! Niech ****a Jirsak wreszcie wykorzysta szansę!
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 17.07.2010 o godz. 11:30.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując