element napisał(a):

Co to znaczy "tylko Reyman" ?
W chuju mam co kojarzą Polacy, a co nie. I kiedy były kamery. Nie dla nich te wzory.
To jest nasz Reyman, nasza legenda i świętość. I to nie jest Deyna- to jest Henryk Reyman. Dwie różne osoby.
Ja za rysami twarzy Reymana byłem od początku ale czy to jest wykonalne bo szczerze wątpię. Być może i tak ale pewnie musiałoby to pochłonąć sporo pracy i PROFESJONALIZMU. Przede wszystkim musiałby powstać wzorowy projekt osoby, której grafika na wysokim poziomie nie jest obca. Zrobić dokładne wyliczanki z rzędami krzesełek i ilością. Mi to się widzi tak że te rysy twarzy są gdzieś na boku (przed narożnikiem), a nad rysami na piętrze napis Henryk Reyman. Jeśli nici z tego to "Wisła Pany" tylko tą samą czcionką co na C (czyli prosty napis) żeby nie było mieszanki dwóch różnych koncepcji.
|
Jak chcesz na prawdę uczcić Reymana, to wystaw mu pomnik, a nie profanuj jego osobę plastikowymi krzesełkami.
A ze stadionu zrobi nam się za chwile wiejska umajona figurka.