Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3171
Stary 17.07.2010, 11:17
Tarann napisał(a):Wyświetl post
Zgoda. Nie ma go w 20 meczach. Teraz się zastanów dlaczego? Pokaż mi rundę w której ktoś na niego postawił
Wisła to nie przedszkole, my nie mamy niańczyć Jirsaków i ciągle dawać im szanse mówiąc 'nic się nie stało, spróbujesz za tydzień'. Jirsak u Skorży wbrew temu co ogół forumowiczów wypisuje grał. Raz 45 minut, innym razem 30, czasem nawet i 90. Ale nic z tego nie wynikało, te występy były takie bezbarwne że sami 'zwolennicy' Tomka o nich nie pamiętają, więc tworzą mity że nie grał. A w 3 ostatnich latach zagrał w blisko 70 (!!) meczach ligowych. Skoro się nie sprawdzał, był słaby i do niczego to do cholery na jakiej podstawie trener miałby dać mu grać całą rundę?
Możliwości są dwie - albo jest słaby, albo jest dobry tylko ma problemy z psychiką (czyli... jest słaby).
Teraz zapewne od Kasperczaka będzie dostawał kolejne szanse gry po kilka-naście/dziesiąt minut, i jeśli 'dorósł' psychicznie do dorosłej piłki to mu powinno wystarczyć żeby pokazać że jest dobry. Jak zagra kilka dobrych ogonów pod rząd to będzie podstawa do tego żeby pomyśleć o nim w perspektywie pierwszej jedenastki. Na razie jednak ława to odpowiednie dla niego miejsce.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując