Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3169
Stary 17.07.2010, 10:55
Tylko tak szczerze i obiektywnie, co chcemy oczekiwać po chłopaku wartym 700 tys. euro. W świecie piłki nożnej to marna kwota. Wiem, że na polskie warunki to transfer wręcz astronomiczny ale według mnie to Jirsak gra na swoim jakimś tam poziomie, a że oczekiwać byśmy po Tomku chcieli zagrań wartych kilka milionów euro to już Nasze życzenie. On być może nigdy nie sprosta oczekiwaniom nieadekwatnym do wartości i umiejętności Jirsaka.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując