Zmiana wzoru nie ma sensu, trybuna zachodnia powinna dostać krzesełka ułożone kolorystycznie tak samo, jedynie bez napisu.
morgenes napisał(a):

Na dzień dzisiejszy trwa swoisty ping-pong między Wisłą a ZIKIT-em.
ZIKIT mówi: "Podpiszcie umowę, to zrealizujemy poprawki na stadionie, o które wnioskujecie".
A Wisła na to: "Najpierw zróbcie porządek z niedoróbkami, a potem podpiszemy umowę"
Patowa sytuacja, w której chyba nieco lepsze karty ma ZIKIT. To Wiśle tak na prawdę się spieszy.
|
Czy ja wiem czy lepsze karty ma ZIKIT? Ktoś musi na tym stadionie grać, a tym kimś jest Wisła. Jeśli nie chcą, aby stadion był pusty, to musi pójść na ustępstwo klubowi.
Wisła NIE POWINNA podpisywać umowy dzierżawy aż do chwili, w której ZIKIT nie podpisze umowy na wykonanie niezleconych jeszcze prac - telebimy, kioski gastronomiczne, zaplecze trybuny północnej, zbiornik retencyjny oraz zrobienia wszelkich niezbędnych poprawek (kasy biletowe i inne "niedociągnięcia" ). Jak Wisła podpisze umowę przed zleceniem tych prac, to dostanie figę z makiem, płacić będzie za niekompletny stadion, który nie wiadomo kiedy będzie w pełni otwarty.