Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29444
Stary 17.07.2010, 09:54
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Dzisiejszy PS twierdzi, że angaż Osmana Chaveza jest wielce prawdopodobny.

Ponoć też interesujemy się Draganem Paljicem, ofensywnym pomocnikiem. Ma 27 lat, wcześniej grał w 2 Bundeslidze w Hoffenheim i Kaiserslautern. Z oboma klubami wywalczył awans do Bundesligi, ale w obu przypadkach odchodził bo nie widziano dla niego miejsca w najwyższej klasie rozgrywkowej. PS powołuje się w tej sprawie na niemiecki Kicker, więc nie jest to plotka wzięta z kosmosu.

Teoretycznie CV niezłe, jest wolnym zawodnikiem a w Klautern zarabiał 250 tys. €, więc jest w naszym zasięgu.

Ale w ostatnim, zwycięskim dla Kaiserslautern sezonie zagrał w 17 spotkaniach, z czego tylko 1 mecz w pełnym wymiarze czasowym. Wchodził głównie z ławki, strzelił gola i zaliczył 3 asysty. Warunki fizyczne: 175 cm, 69 kg.

Zawodnik ciekawy, ale akurat nie na tą pozycję, która potrzebuje wzmocnienia. Palić najlepiej spisuje się ponoć na pozycji ofensywnego, środkowego pomocnika, ew. cofniętego napastnika. Akurat tu mamy: Gułę, Jirsaka, Żurawskiego, Boguskiego. W Niemczech był też sprawdzany na skrzydle, z niewielkimi sukcesami.
flamengista: Była już o nim dyskusja na kilka stron. Ten koleś jest to prawdopodobnie zawodnik podesłany przez jakiegoś menagera. Jestesmy nim zainteresowani tylko dlatego że jest za darmo, a z Marko Milinkoviciem się nie dogadali. Jak pokazują statystki Dragan grał jedynie ogony w drugiej Bundeslidz. Mam watpliwosci czy jest zawodnik lepszy od Wojtka Łobodzińskiego.
Odpowiedz cytując