lucekj napisał(a):

|
Takie mamy czasy, dzieciom w d.. się poprzewracało, a wymagają od piłkarzy tego nad czym sami nie potrafią zapanować.
|
Może źle cię zrozumiałem ale z tego zdania chyba wynika że kibice za dużo wymagają (nad czym nie moga zapanować?) od naszych piłkarzy z czym jako żywo zgodzic się nie mogę..
Co do testowanych i kosztów ponoszonych (lub nie) przez klub w związku z ich obecnością, to fajnie by było po prostu zapytać oto przy najbliższej nadarzającej się okazji p. prezesa Basałaja. To taka uwaga do redakcji, jakbyście mogli to wyjaśnić bo któryś raz jest podnoszona dyskusja na ten temat i za każdym razem pojawiąją się sprzeczne informacje na ten temat.