|
Ten parking to typowy bajer, malo efektywnie to wyglada. A jak zaraz po wyjsciu z samochodu bede chcial wrocic po fajki to co, czekac az mi go pdostawia do wyjscia, potem znowu trzeba jechac do wejscia zeby ponownie zaparkowac co lacznie zajmie pewnie kilkanascie minut nie mowiac o podwojnej oplacie.
|