Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
PrzemooTSW
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice
Offline
#
17180
17.07.2010, 09:15
Witam potrzebuje informacji..
Gdyż chce włączyć telefon i na środku wyświetlacza pisze mi "Contact service"
Co się mogło stać?
Iść ku słońcu, ku wolności iść... Wolność po polsku, morze przelanej krwi...(...)
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
PrzemooTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrzemooTSW
Znajdź inne posty napisane przez PrzemooTSW