Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
zibikraw
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
12387
17.07.2010, 09:07
bardzo ciekawy ten system parkingowy,ale przy prędkości parkowania jednego samochodu bardziej nadawałby się na osiedlowe parkingi.przy setkach samochodów naraz na pewno ten system odpada.
zibikraw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zibikraw
Znajdź inne posty napisane przez zibikraw