Sopranos napisał(a):

Ty tak na serio? Boisko będzie otoczone bandami reklamowymi, a za nimi będzie jeszcze przestrzeń na rozgrzewkę. Część asfaltu ma być też przykryta sztuczną nawierzchnią, więc nie ma szans żeby piłkarz wylądował z boiska na asfalcie.
PS. Panie Olszówka interpelacja (punkt 5) rychło w czas. Pytanie dlaczego jak już coś jest wykonywane nie ma większego sensu, więc proponuję zająć się tym, na co jeszcze można wpłynąć. Pan Majchrowski zostanie sumiennie rozliczony przez wyborców, o ile zdecyduje się kandydować.
|
No dla tego zadałem to pytanie ,czy bedzie jakas trawa na tym czy nie