Drozd napisał(a):

|
Komu nagle zaczął krzyż przeszkadzać? Chyba ci się coś pokręciło. Ruska trumna z ciałem Prezydenta Polski stała w błocie a Tusk pozował do zdjęć. Myślisz że to nie mówi o stosunku PO do całej sprawy? Czego konsekwencją są postępy w "śledztwie". PO to Złodziejska partia która myśli tylko o własnym interesie, a Polaków ma w dupie. Kaczyński mówi o tym otwarcie dlatego taki kwik wszędzie.
|
I Ty po takich tekstach masz tupet wpierać innym, że ulegają manipulacją tych, czy innych mediów?
Zastanów się najpierw, czy Tobą ktoś nie manipuluje na tyle, że powtarzasz rzeczy, których nijak nie możesz zweryfikować, a uznajesz je za prawdę objawioną...
Uważam, że to jest faux pas. Była to moja pierwsza myśl po przeczytaniu tego wywiadu i tego się wypierał nie będę... Uważam, że sytuacja wymaga bardzo delikatnych działań, podobnie jak to ma miejsce ze zdjęciami w sejmie... Wydaje mi się, że krzyż wykorzystywany jest politycznie, ale mimo to powinno się przymknąć na to oko i jak najszybciej stworzyć tablicę, czy nawet pomnik, który tam stanie.
"Czy jest to jedna z najbardziej palących spraw w Polsce

Dla mnie (jak i pewnie dla Ciebie) nie, natomiast dla bliskich ofiar (Kaczyński i większość w PiSie) jest to b. istotne"
Skoro nie potrafi się oddzielić spraw prywatnych od zawodowych, jak sam to zauważasz, może warto odejść na jakiś czas z polityki? Jeśli Polska jest najważniejsza to rozsądnie byłoby koncentrować się na jej rozwoju, a nie krzyżu pod pałacem, czy ruskiej trumnie...
Ciekawe tylko, że dwa miesiące się nawet o tym nie zająknęli, a teraz nagle wszystko wyciągają. Co więcej było kilka przypadków z ich strony dziękowania Rosjanom za pomoc etc. także z ich obozu, a nawet z ust prezesa.