Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29439
Stary 17.07.2010, 08:21
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę, życzę Wam, aby życie zweryfikowało czy kibicujecie Wiśle czy jej sukcesowi, .
No chyba jak się kibicuje Wiśle,to chce się jej sukcesu,czyż nie?Chyba ,ze sa jakies nowe trendy kibicowania (może za stary jestem) i kibicuje sie,żeby były porażki.Im bardziej dostanie w dupe tym lepiej i jaki ze mnie wartosciowy kibic,jaki mam powód do dumy ...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując