Maćko napisał(a):

|
Naprawdę, życzę Wam, aby życie zweryfikowało czy kibicujecie Wiśle czy jej sukcesowi, .
|
No chyba jak się kibicuje Wiśle,to chce się jej sukcesu,czyż nie

?Chyba ,ze sa jakies nowe trendy kibicowania (może za stary jestem) i kibicuje sie,żeby były porażki.Im bardziej dostanie w dupe tym lepiej i jaki ze mnie wartosciowy kibic,jaki mam powód do dumy ...