KaRaSTSW napisał(a):

|
Chłopaki, ja mam pare pytań (raczej szczegóły) ogólnie co do meczu, bilety ,itp. I chciałbym to na priv zeby forum nie zasmiecać. Do kogo moge napisac ?
|
Jako "dojeżdżający" na mecze Wisły powiem Ci tyle-jedziesz do Kraka, potem albo spacerek z dworca (nie jest daleko wbrew pozorom) albo podjeżdżasz sobie komunikacją miejską pod sam stadion (pod E), kupujesz bilet trochę drożej niż posiadający KK i już. O bilety na III czy IV rundę eliminacji LE się nie martw - poza hitami typu Legia czy Cracovia z biletami nie ma problemu.