|
Jeżeli taki np Rado zagra raz na ruski rok w sparingu to będzie gwiazdorem z miejsca?
Nie, nie zmieni tego jeden sparing. Sam Kasperczak powiedział, że na chłopaków z ME nie ma co liczyć, bo się nie nadają.
Co do kasy - zgrupowania zagranicą to ok, ale u siebie? Logicznie ciężko to wytłumaczyć, żeby opłacać kolesiowi wszystko, skoro z góry w 99% przypadków wiadomo, że się nie sprawdzi.
|