|
Zwłaszcza w stylu narzuconym przez nowoczesny futbol, gdzie boczni obrońcy włączają się w akcje oskrzydlające, a stoperzy do dośrodkowań w pole karne. Naprawdę, obrona musi trzymać poziom. Sam gram na obronie także wiem ile od tej formacji zależy (oczywiście innych kolegów na innych pozycjach też szanuję i wiem jaką wykonują robotę)...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|