1q2 napisał(a):

|
tm.de - gdzie tam ceny albo są prawdziwe(jeśli kluby oficjalnie podają kwotę) albo podawane są zazwyczaj najwyższe ceny które pojawiają się w mediach, jest 750tyś więc można spokojnie przyjąć że o wiele bardziej prawdopodobną sumą jest 500 niż milion euro.
|
Te ceny nie są z transfermarktu. TM ceny bierze z mediów, a takie (po 400 tys za Jovanicia i Bunozę) były podawane przez kilka różnych gazet. Wyróżniający się w dość mocnych ligach zawodnicy w tym wieku niestety nie kosztują 100-200 tys euro, więc proponuję nie fantazjować.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.