szczebel napisał(a):

|
Pieniądze ze sprzedaży Marcelo i Głowackiego to jakieś 5 mln.
|
za ile poszedl Glowacki? bo wedlug strony PSV i Holenderskich mediow Marcelo za 2,5
wiec nie wiem skad Wam sie bierze 5 mln, skoro Glowa poszedl za gora milion.. co do dziury byla ona nie mala.. i tu sie zgadza