Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29421
Stary 16.07.2010, 23:00
szczebel napisał(a):Wyświetl post
Pieniądze ze sprzedaży Marcelo i Głowackiego to jakieś 5 mln.
za ile poszedl Glowacki? bo wedlug strony PSV i Holenderskich mediow Marcelo za 2,5
wiec nie wiem skad Wam sie bierze 5 mln, skoro Glowa poszedl za gora milion.. co do dziury byla ona nie mala.. i tu sie zgadza
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 16.07.2010 o godz. 23:04.
Odpowiedz cytując