Wyświetl pojedynczy post
szczebel
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Rojów ( Wielkopolska)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29418
Stary 16.07.2010, 22:58
Ręce mi opadają, znowu marudzicie o milionach , które nie są wasze . Klub miał wynoszącą 2 mln.euro dziurę w budżecie . Pieniądze ze sprzedaży Marcelo i Głowackiego to jakieś 5 mln. euro . Jovanić , Czikosz i Bunoza to wydatek rzędu ok 1mln. euro na upartego można doliczyć Żurawskiego i wyjdzie jakieś 1,3 mln. euro + dług = 3,5 mln. euro. Czarno na białym wychodzi, że jakieś 1,5 mln euro zostało na transfery lub jako rekompensata za następny nieudany rok w europie.
Odpowiedz cytując