Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9358
Stary 16.07.2010, 22:34
harimata napisał(a):Wyświetl post
Kaczyński mówi to co myśli połowa Polaków a nawet i więcej.
A skąd Ty to wiesz, że ponad połowa Polaków? Jeśli tak to ok. 20 mln ludzi.
Kolejny inteligent Palikot twierdzi, że jego popiera 9 mln ludzi i dlatego myśli o założeniu partii...
A reszta kogo popiera? Michnika, Rydzyka, czy Napieralskiego?

Ludzie naprawdę przestańcie wypisywać takie głupoty, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Jeśli jest was tak wielu, jednych i drugich, zwolenników Kaczyńskiego i Palikota to załóżcie swoje państwa i wynocha.