Blacha92 napisał(a):

to teraz Ty mnie popraw jeśli się mylę, jeśli brać pod uwagę słowa Basałaja, ze transfery będą to nie mielibyśmy prawa się zajęknąć, ale po transferze Cikosa, Bunozy, Jovanica wczoraj Ochalik powiedział,że będą jeszcze transfery, więc mamy prawo się zapytać
|
no to jest jeszcze 1.5 msc, więc w czym problem ?