Tylko ja mowilem o tych na asfalcie a raczej na drodze ;-) szczerze mowiac myslalem ze to Ci po drugiej stronie Błon maja kompleks nas a nie na odwrot ;-)
Macioos45 napisał(a):

|
Z całym szacunkiem Panowie... Ja wiem że Brata się nie obraża... Ale Wy wszyscy jesteście popieer... Malkontenci do sześcianu... Jak czytam niektóre Wasze posty mam wrażenie że jestem z innej planety...normalnie ręce opadają...a że asflat taki a że sraki...a że trawa za mało zielona...jezu ileż można tak pierd... bez sensu... dajcie se siana... pozdro 600
|
Człowieku... 500 milionow zlotych czy Ty wiesz ile to jest pieniedzy? I powiedz mi gdzie sa te pieniadze? w tej asfaltowej drodze? Nie jestes zly ze jak nie Twoje to Twoich rodzicow podatki sa tak marnowane... bo szczerze mowiac to z tego stadionu juz zaczyna sie smiac cala Polska... stadion usterek jak to powiedzial wczoraj Pan Borek.