Ten Elias to chyba ten:
http://www.bmpdojlidy.pl/gfx/eliasz.jpg
Tak z profilu podobni nawet.
A tak serio to ludzie co wy chcecie od wychowanka Stuttgartu i reprezentanta młodzieżówek Niemieckich? Sami widzieliście co młodzi Niemieccy piłkarze pokazali na MŚ, a młodzieżówka niemiecka, to też na pewno nie jest zbiór jakichś pierwszych lepszych kopaczy. Pewnie techniką przebiłby większość naszych piłkarzy a ma dopiero 19 lat. Dajmy mu szansę się wykazać. Co do Eliasa to póki co się nie wypowiadam, bo nawet nie wiem skąd do nas zawitał, a na głownej nie ma o nim nawet wzmianki