|
Kaczyński mówi to co myśli połowa Polaków a nawet i więcej.
Skończyło się mamienie Polaków, że to wszystko co powie Kaczyński jest śmieszne i złe.
Jest nas kilkanaście milionów nie damy się zastraszyć i zmanipulować propagandzie Tuska i Michnika.
Komorowski to nie mój prezydent wstydzę się go.
Kod:
W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem
9 października wywal Tuska do śmietnika !
|