Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9357
Stary 16.07.2010, 22:08
Kaczyński mówi to co myśli połowa Polaków a nawet i więcej.

Skończyło się mamienie Polaków, że to wszystko co powie Kaczyński jest śmieszne i złe.
Jest nas kilkanaście milionów nie damy się zastraszyć i zmanipulować propagandzie Tuska i Michnika.
Komorowski to nie mój prezydent wstydzę się go.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !