Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29407
Stary 16.07.2010, 21:54
skeba napisał(a):Wyświetl post
Nigdy nie wydalismy i nigdy nie wydamy takich sum. Nie pamiętam nawet kiedy milion wylozylismy euro, chyba Zuraw z Lecha przyszedl za 2mln marek, a tak to dupa.
Dokładnie. Tylko tu jest mania krytykowania wszechobecna. Za darmo przychodzi piłkarz - źle. Przechodzi za pieniądze ( a'a Cikos czy Bunoza ) pojawiają się wątpliwości czy aby będą wzmocnieniem i na siłę szuka się jakichś ale. Wisła transferów za miliony euro robić nie będzie.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując