skeba napisał(a):

|
Nigdy nie wydalismy i nigdy nie wydamy takich sum. Nie pamiętam nawet kiedy milion wylozylismy euro, chyba Zuraw z Lecha przyszedl za 2mln marek, a tak to dupa.
|
Dokładnie. Tylko tu jest mania krytykowania wszechobecna. Za darmo przychodzi piłkarz - źle. Przechodzi za pieniądze ( a'a Cikos czy Bunoza ) pojawiają się wątpliwości czy aby będą wzmocnieniem i na siłę szuka się jakichś ale. Wisła transferów za miliony euro robić nie będzie.