Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
12372
16.07.2010, 21:44
O moj Boze to jednak prawda z tym asfaltem ja myslalem ze to tylko jakies nieporozumienie i bylem pewny ze to za zadne skarby nie przejdzie
Szok !!!!
kiedy malowanie pasów i instalacja swiatel?
satori
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do satori
Znajdź inne posty napisane przez satori