Maćko napisał(a):

Czyli sugerujesz, iż to Cupiał spowodował dziurę budżetową.
Dzieciaki, Wam się w głowach po*******iło od tego dobrobytu. Naprawdę, życzę Wam, aby życie zweryfikowało czy kibicujecie Wiśle czy jej sukcesowi, transferom, zawodnikom.
|
No ile razy można..
Przestańmy wreszcie używać retoryki na zasadzie "w latach 90 było dużo gorzej, byliśmy w drugiej lidze i trzeba było zapełniać kasę klubową sprzedając oświetlenie".
Polska idzie do przodu. Nawet nasza słabiutka liga idzie do przodu. Ludzie dają kasę, ludzie wymagają - mają do tego prawo bo to naturalna kolej rzeczy w kapitalistycznym państwie. Mamy nowy stadion i kilka tysięcy fanatyków go nie utrzyma. Czas więc najwyższy by klub dostosował się do realiów rynkowych i zaczął przyciągać właśnie tych "narzekalskich", których ty tak bardzo krytykujesz.Kibic ma prawo wymagać od klubu określony poziom za określoną kasę.
Mimo wszystko pozostaje jak ty niepoprawnym optymistą i wierzę w to że testy oraz temat Paljica to tylko przykrywka dla kilku konkretnych transferów.. niewątpliwie naiwny tok myślenia z mojej strony ale co zrobić..każdy lubi pomarzyć.