Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29405
Stary 16.07.2010, 21:44
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Czyli sugerujesz, iż to Cupiał spowodował dziurę budżetową.

Dzieciaki, Wam się w głowach po*******iło od tego dobrobytu. Naprawdę, życzę Wam, aby życie zweryfikowało czy kibicujecie Wiśle czy jej sukcesowi, transferom, zawodnikom.
No ile razy można..
Przestańmy wreszcie używać retoryki na zasadzie "w latach 90 było dużo gorzej, byliśmy w drugiej lidze i trzeba było zapełniać kasę klubową sprzedając oświetlenie".
Polska idzie do przodu. Nawet nasza słabiutka liga idzie do przodu. Ludzie dają kasę, ludzie wymagają - mają do tego prawo bo to naturalna kolej rzeczy w kapitalistycznym państwie. Mamy nowy stadion i kilka tysięcy fanatyków go nie utrzyma. Czas więc najwyższy by klub dostosował się do realiów rynkowych i zaczął przyciągać właśnie tych "narzekalskich", których ty tak bardzo krytykujesz.Kibic ma prawo wymagać od klubu określony poziom za określoną kasę.

Mimo wszystko pozostaje jak ty niepoprawnym optymistą i wierzę w to że testy oraz temat Paljica to tylko przykrywka dla kilku konkretnych transferów.. niewątpliwie naiwny tok myślenia z mojej strony ale co zrobić..każdy lubi pomarzyć.
Odpowiedz cytując