Wyświetl pojedynczy post
Cannavaro
Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: okolice Myślenic ;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1243
Stary 16.07.2010, 21:39
Pusher napisał(a):Wyświetl post
mam ok 180 i M jest na mnie za duza...
Ty się nie wypowiadaj chuda szkapo xD

Ja mam 1,9m i XL i jest spoko
Odpowiedz cytując