Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Cannavaro
Member
Od: 06.2010
Skąd: okolice Myślenic ;)
Offline
#
1243
16.07.2010, 21:39
Pusher
napisał(a):
mam ok 180 i M jest na mnie za duza...
Ty się nie wypowiadaj chuda szkapo xD
Ja mam 1,9m i XL i jest spoko
Cannavaro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cannavaro
Znajdź inne posty napisane przez Cannavaro