arth_ur napisał(a):

|
Dzięki Panowie za odpowiedź. Te koszulki Umbro są z reklamą sponsora czy puste ? Bo ja osobiście ich nie będę kupował, bo niestety nie mam czasu na wyprawę do Krakowa. Przy wzroście 180 cm L chyba będzie idealna ?
|
mam ok 180 i M jest na mnie za duza...
