Maćko napisał(a):

A z tego co się orientujesz czy to właśnie ten kolega dołożył "ze swojego konta" by pokryć ubiegłosezonową dziurę budżetową? Wybiórcza konsekwencja to brak konsekwencji.
Zanim coś napiszesz - zapoznaj się z faktami, bo denerwują mnie takie odzywki.
|
Jeśli kolega chodził na mecze, kupował klubowe gadżety to można powiedzieć- TAK W PEWNYM STOPNIU POKRYŁ DZIURĘ BUDŻETOWĄ.
Tak samo płacąc za bilet ( nie małą kwotę) można oczekiwać jakiś ruchów transferowych na miarę wicemistrza Polski
Zienczuk8 napisał(a):

|
tyle, ze to nie kolega przez swoja opieszalosc spowodowal powstanie tej dziury budzetowej.
|
dokładnie
a poza tym skoro przychodzi Basałaj mówi, że będą transfery zawodników nie z youtuba, wczoraj Ochalik mówi, że będą transfery, to NAPRAWDĘ mamy prawo oczekiwać transferów
teksty typu 'daj gotówkę to będą' nic nie wnoszą i właśnie takie osoby powinny być banowane