Wyświetl pojedynczy post
Blacha92
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29390
Stary 16.07.2010, 20:59
Maćko napisał(a):Wyświetl post
A z tego co się orientujesz czy to właśnie ten kolega dołożył "ze swojego konta" by pokryć ubiegłosezonową dziurę budżetową? Wybiórcza konsekwencja to brak konsekwencji.
Zanim coś napiszesz - zapoznaj się z faktami, bo denerwują mnie takie odzywki.
Jeśli kolega chodził na mecze, kupował klubowe gadżety to można powiedzieć- TAK W PEWNYM STOPNIU POKRYŁ DZIURĘ BUDŻETOWĄ.
Tak samo płacąc za bilet ( nie małą kwotę) można oczekiwać jakiś ruchów transferowych na miarę wicemistrza Polski

Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
tyle, ze to nie kolega przez swoja opieszalosc spowodowal powstanie tej dziury budzetowej.
dokładnie

a poza tym skoro przychodzi Basałaj mówi, że będą transfery zawodników nie z youtuba, wczoraj Ochalik mówi, że będą transfery, to NAPRAWDĘ mamy prawo oczekiwać transferów
teksty typu 'daj gotówkę to będą' nic nie wnoszą i właśnie takie osoby powinny być banowane
Ostatnio edytowane przez Blacha92 : 16.07.2010 o godz. 21:04.
Odpowiedz cytując