Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29389
Stary 16.07.2010, 20:55
Worcester napisał(a):Wyświetl post
z tego co orientuję się, kolega do którego zwracasz się nie jest właścicielem Wisły. Chyba też nie na jego konto wpłynęło 5mln E. Chyba, że się mylę.

Denerwują mnie takie odzywki: "sam kup", "daj kasę", "kup klub".
A z tego co się orientujesz czy to właśnie ten kolega dołożył "ze swojego konta" by pokryć ubiegłosezonową dziurę budżetową? Wybiórcza konsekwencja to brak konsekwencji.
Zanim coś napiszesz - zapoznaj się z faktami, bo denerwują mnie takie odzywki.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując