Worcester napisał(a):

z tego co orientuję się, kolega do którego zwracasz się nie jest właścicielem Wisły. Chyba też nie na jego konto wpłynęło 5mln E. Chyba, że się mylę.
Denerwują mnie takie odzywki: "sam kup", "daj kasę", "kup klub".
|
A z tego co się orientujesz czy to właśnie ten kolega dołożył "ze swojego konta" by pokryć ubiegłosezonową dziurę budżetową? Wybiórcza konsekwencja to brak konsekwencji.
Zanim coś napiszesz - zapoznaj się z faktami, bo denerwują mnie takie odzywki.