VanBasten napisał(a):

|
****a człowieku T jesteś z kosmosu ? Oczywiście , że jest umowa i wszystko to co ma w nij być . Z odszkodowaniami jest jednak ten problem że powstały one nie wyniku guzdrania się wykonawcy ale z powodu między innym opóźniej w dostawie kolejnych projektów przez architekta .A architekt to kumpel Majchra !
|
Oddychaj kolego, oddychaj bo ci żyłka pęknie. Że umowa jest to zdaje sobie sprawę, chcę znać jej dokładne zapisy. Tak jak udostępnione są plany tak samo myślałem o umowie. Chociaż tak też nie do końca bo z tego co pamiętam to umowa np z architektem była podpisana po oddaniu przez niego już jakiś planów i to chyba nie początkowych.
Czy ta wszystko w niej jest to właśnie nie jestem pewien, ale jak masz wiedzę to przedstaw dane jakie są zapisane kary umowne, daty odbiorów.
Co do spraw bieżących to nie rozumiem jedynie po co ten asfalt przed ławkami. Po bokach ok, ale tam?