Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1551
Stary 16.07.2010, 20:25
Cytat:
Nedza w ataku jest spowodowana tym ze w ataku graja slabi pilkarze ktorzy zeby strzlic jedna(1) bramke potrzbuja do tego 6(!) 100% sytuacji strzeleckich.
Trudno się dziwić, skoro ostatnim naszym zawodnikiem kupionym za gotówkę był chyba Ćwielong...
Gramy tym samiutkim atakiem od wieków.