Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1547
Stary 16.07.2010, 18:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Fakt, mógł wpuścić Żurawskiego wcześniej.

A nie, jednak nie mógł, bo Żurawski jest zapuszczony i nie wytrzyma 90 minut. Mamy jednak tak szeroką ławkę rezerwowych, że...
Acha, nie mamy ławki rezerwowych.

Gdyby zapewniono Kasperczakowi normalne warunki pracy, to można by go było krytykować. W obecnej sytuacji jednak, kiedy musi składać skład nie na podstawie dyspozycji, ale w ogóle dostępności piłkarzy - proponuję dać sobie na wstrzymanie.

Chcecie mieć do kogoś pretensje - wińcie ofensywę transferową. Gdyby trener miał do dyspozycji kogoś lepszego niż Małecki, to by ten ktoś pewnie grał.
Jeśli kogoś krytykuję w mojej wiadomości, to bynajmniej nie Henryka Kasperczaka.