K4millo napisał(a):

Tak Reiro to ten piłkarz, a jutro mają do niego dojechać na testy Paulo Henrique i Neymar
|
Też mam właśnie takie info

Widać, że zarząd wystraszył się kompromitacji w następnej rundzie LE i będą wzmocnienia największego kalibru

A na serio to pewnie jakiś no-name z Brazylii i tak jak przyjechał, tak i pojedzie ;p
tomasz_19 napisał(a):

Ciężko cokolwiek powiedzieć, bo zdjęcie, które mamy do porównania(z rozgrzewki) jest niewyraźne, a zawodnik stoi bokiem.