Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29373
Stary 16.07.2010, 18:52
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Tak Reiro to ten piłkarz, a jutro mają do niego dojechać na testy Paulo Henrique i Neymar
Też mam właśnie takie info Widać, że zarząd wystraszył się kompromitacji w następnej rundzie LE i będą wzmocnienia największego kalibru A na serio to pewnie jakiś no-name z Brazylii i tak jak przyjechał, tak i pojedzie ;p

tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
a może ten ? http://transfermarkt.de/de/elias/pro...er_101291.html
Ciężko cokolwiek powiedzieć, bo zdjęcie, które mamy do porównania(z rozgrzewki) jest niewyraźne, a zawodnik stoi bokiem.
Ostatnio edytowane przez Reiro : 16.07.2010 o godz. 18:58.
Odpowiedz cytując