Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)
Offline
#
29364
16.07.2010, 18:34
Ja osobiście zastanawiam się po co my kogokolwiek testujemy...
Przecież nawet jak trafi się zawodnik z "wyższej półki" to i tak pozwolimy mu pojechać do domu i tyle go żeśmy widzieli vide "Kemy Agustien"
Reiro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Reiro
Znajdź inne posty napisane przez Reiro