Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29364
Stary 16.07.2010, 18:34
Ja osobiście zastanawiam się po co my kogokolwiek testujemy...
Przecież nawet jak trafi się zawodnik z "wyższej półki" to i tak pozwolimy mu pojechać do domu i tyle go żeśmy widzieli vide "Kemy Agustien"
Odpowiedz cytując