Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
raciborzanin
Member
Od: 10.2007
Offline
#
29361
16.07.2010, 18:30
A to niby testowany Brasiliano
http://img39.imageshack.us/img39/5017/testowani.jpg
Powód: szybsze cwaniaczki;p
Ostatnio edytowane przez raciborzanin : 16.07.2010 o godz. 18:30.
raciborzanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raciborzanin
Znajdź inne posty napisane przez raciborzanin