Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1545
Stary 16.07.2010, 17:59
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Nie mam zamiaru zaczynac od nowa rozmowy na temat Skorzy/Kasperczaka. Dodam tylko zebys sie porzadnie stuknal w glowe zanim cos napiszesz na temat Kasperczaka. To samo tyczy sie reszty forumowiczow.
Nie chcesz - nie zaczynaj.
Nie masz nic sensownego do napisania - nie rozmywaj.

Ale nie zabraniaj jednocześnie dyskutować innym na temat tylko dlatego, że obraża to Twoje uczucia religijne.

Kasperczak potrafił przygotować w anormalnych warunkach zespół na zwycięstwo z ogórami, w dodatku wyjazdowe. Rok temu o tej samej porze "u siebie" rozpaczliwie udało nam się wywalczyć remis dzięki genialnemu planowi przygotowań Skorży (mecz pucharowy jako kolejny sparing - brak słów).
I nikt nie napisze, że Kasperczak miał lepszy lub lepiej zgrany skład.

Jak na nasze obecne warunki - sukces.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!