koyoot napisał(a):

|
Nie mam zamiaru zaczynac od nowa rozmowy na temat Skorzy/Kasperczaka. Dodam tylko zebys sie porzadnie stuknal w glowe zanim cos napiszesz na temat Kasperczaka. To samo tyczy sie reszty forumowiczow.
|
Nie chcesz - nie zaczynaj.
Nie masz nic sensownego do napisania - nie rozmywaj.
Ale nie zabraniaj jednocześnie dyskutować innym na temat tylko dlatego, że obraża to Twoje uczucia religijne.
Kasperczak potrafił przygotować w anormalnych warunkach zespół na zwycięstwo z ogórami, w dodatku wyjazdowe. Rok temu o tej samej porze "u siebie" rozpaczliwie udało nam się wywalczyć remis dzięki genialnemu planowi przygotowań Skorży (mecz pucharowy jako kolejny sparing - brak słów).
I nikt nie napisze, że Kasperczak miał lepszy lub lepiej zgrany skład.
Jak na nasze obecne warunki - sukces.