koyoot napisał(a):

|
Moglbym teraz cos napisac na temat Skorzy i wolfiego... ale nie napisze...
|
I bardzo słusznie, że nie napiszesz. Chyba, ze ma to jakiś związek z tematem "
Henryk Kasperczak trenerem Wisly!!!".
Bo widzisz, nasz obecny trener przynajmniej nie zlekceważył rywala i (mimo znacznie bardziej zdekompletowanej i kompletnie niezgranej obrony) zagrał w pełni przygotowanym fizycznie zespołem i wywiózł zwycięstwo. Biorąc pod uwagę jak bardzo został olany przez obecny zarząd i z jaką kadrą to zrobił - czepianie się że graliśmy beznadziejnie ( graliśmy ) czy też, że gracz X powinien był zejść wcześniej (ale akurat nie było go kim zastąpić...) jest śmieszne.