Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1541
Stary 16.07.2010, 17:23
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Moglbym teraz cos napisac na temat Skorzy i wolfiego... ale nie napisze...
I bardzo słusznie, że nie napiszesz. Chyba, ze ma to jakiś związek z tematem "Henryk Kasperczak trenerem Wisly!!!".

Bo widzisz, nasz obecny trener przynajmniej nie zlekceważył rywala i (mimo znacznie bardziej zdekompletowanej i kompletnie niezgranej obrony) zagrał w pełni przygotowanym fizycznie zespołem i wywiózł zwycięstwo. Biorąc pod uwagę jak bardzo został olany przez obecny zarząd i z jaką kadrą to zrobił - czepianie się że graliśmy beznadziejnie ( graliśmy ) czy też, że gracz X powinien był zejść wcześniej (ale akurat nie było go kim zastąpić...) jest śmieszne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!