Incognito2192 napisał(a):

|
Przecież gdyby go ściągnał, to byłby płacz, że sie na niego uwziął i SKWK robiłoby protest ku czci Wielkiego Zawsze Wiernego Wiślaka
|
Fakt, mógł wpuścić Żurawskiego wcześniej.
A nie,
jednak nie mógł, bo Żurawski jest zapuszczony i nie wytrzyma 90 minut. Mamy jednak tak szeroką ławkę rezerwowych, że...
Acha, nie mamy ławki rezerwowych.
Gdyby zapewniono Kasperczakowi normalne warunki pracy, to można by go było krytykować. W obecnej sytuacji jednak, kiedy musi składać skład nie na podstawie dyspozycji, ale w ogóle dostępności piłkarzy - proponuję dać sobie na wstrzymanie.
Chcecie mieć do kogoś pretensje - wińcie ofensywę transferową. Gdyby trener miał do dyspozycji kogoś lepszego niż Małecki, to by ten ktoś pewnie grał.