Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1539
Stary 16.07.2010, 17:12
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Przecież gdyby go ściągnał, to byłby płacz, że sie na niego uwziął i SKWK robiłoby protest ku czci Wielkiego Zawsze Wiernego Wiślaka
Fakt, mógł wpuścić Żurawskiego wcześniej.

A nie, jednak nie mógł, bo Żurawski jest zapuszczony i nie wytrzyma 90 minut. Mamy jednak tak szeroką ławkę rezerwowych, że...
Acha, nie mamy ławki rezerwowych.

Gdyby zapewniono Kasperczakowi normalne warunki pracy, to można by go było krytykować. W obecnej sytuacji jednak, kiedy musi składać skład nie na podstawie dyspozycji, ale w ogóle dostępności piłkarzy - proponuję dać sobie na wstrzymanie.

Chcecie mieć do kogoś pretensje - wińcie ofensywę transferową. Gdyby trener miał do dyspozycji kogoś lepszego niż Małecki, to by ten ktoś pewnie grał.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.07.2010 o godz. 17:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!