Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29347
Stary 16.07.2010, 17:02
westersyl napisał(a):Wyświetl post
No tak, Marko Millinkovic to perspektywiczny, młody zawodnik, powoływany do młodzieżówki z debiutem w pierwszym zespole narodowym, uchodzący za gwiazdę w swojej lidze. Nie można porównać go do gościa który gra jakieś ogony w 2 Bundeslidze... i prawdopodobnie jesteśmy nim zainteresowani tylko dlatego ze jest za darmo i podesłał go jakiś manager. Ile lat już to trwa ? Mamy takie możliwości finansowe dlaczego wtedy kiedy nadarza się okazja ściągnięcia zawodnika który z dużym prawdopodobieństwem będzie wzmocnieniem, nie udaję się go zakontraktować ?

Mam sporę wątpliwości czy ten Dragan jest jest lepszy chociażby od Wojtka Łobodzinskiego, przecież on drybluje sam się do tego się przy tym wywraca.

Z tego co wiem to teraz znaleźli nową wymówkę, pieniądze idą na bazę treningowa. Brzmi to bardziej logicznie
no tak ale Milinkovic ma 22 lata i pewnie jakby zagrał kilka dobrych meczów to zaraz by chciał uciekac do bogatszego klubu a Pajic był już na zachodzie i wie jak cięzko sie tam przebic.Na naszą lige powinien starczyc.
Odpowiedz cytując