Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29346
Stary 16.07.2010, 17:00
Masz rację. Sam jestem wielkim zwolennikiem przejścia Milinkovicia do nas, ale Paljic też w obecnej sytuacji kadrowej nie byłby szrotem - jestem o tym całkowicie przekonany. Warto go wypożyczyć z opcją pierwokupu, a napewno nic nie stracimy. A nóż okaże się idealnym wzmocnieniem.
Diego Forlan też się rozkręcił dopiero po 30-stce, a w Manchesterze grał ogony, a teraz bije się o niego pół Europy z...Manchesterem na czele. Nie każdy zawodnik pasuje do trenerskiej koncepcji, do naszej mógłby pasować wzorowo (ale to są moje przemyślenia).
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując